Byrå sengustaviansk stil

512717

BYRÅ, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd 83, 109x50 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
3746223
2 800
3744443
2 600
3744443
3744137
3744208

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.