Byrå med stenskiva

512716

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, 2 lådor, intarsia dekor i ett flertal träslag, höjd ca 75, 80x45 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Citesintyg medföljer Nr 52775-17, finns att avhämta på utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå med stenskiva

Budhistorik (24 bud)
3746842
2 400
3746601
3745860
3745860
1 800
3745316
1 700

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.