Pierre Auguste Renoir

512715

PIERRE-AUGUSTE RENOIR (Frankrike, 1841-1919), efter: Le Chapeau Epingle, etsning, signerad i plåten Renoir, senare avdrag från originalplåt, ca 12,5x8,5 cm

Oramad

Pierre Auguste Renoir

Budhistorik (21 bud)
3767059
2 800
3767056
2 600
3767045
2 400
3767053
2 400
3767045

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.