Jean-Louis Forain efter

512712

JEAN-LOUIS FORAIN (Frankrike, 1852-1931), efter: (4), "Au café" samt "A Bullier", "Promeneurs", ''Le Bouquet", osignerade (signerade i trycket), etsningar, ca 15,5x11,5 cm samt 9,5x15, 12x16 cm, senare avdrag från originalplåtar

Oramade, 1 med fläckar/skador

Jean-Louis Forain efter

Budhistorik (6 bud)
3766529
750
3766528
700
3766501
650
3765602
600
3761254

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.