Saltsjöbaden affisch 1930-tal

512710

SALTSJÖBADEN, litografisk affisch, Esselte Reklam, Esselte, Stockholm 1937, 99x61 cm

Kantskador, hanteringsveck, fuktmärken

Konst, Grafik, Stockholmiana, Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Saltsjöbaden affisch 1930-tal

Budhistorik (20 bud)
3753324
3 200
3753015
3753322
3753015
2 400
3753320

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.