Vytautas Mackevicius oljemålning

512695

VYTAUTAS MACKEVICIUS (1911-91): "Partizanii", signerad och daterad 1946, olja på duk, ca 120x163 cm

Rum 2

Budhistorik (7 bud)
3744990
10 000
3744986
9 400
3744985
8 200
3740716
7 200
3736575
7 000

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.