Marc Chagall Georges Rouault

512693

FRANSK GRAFIK (4). MARC CHAGALL (1887-1985): Nature morte brune, osignerad, litografi, ur boken av Ch. Lassaigne 57 "Chagall", 22x19 cm (Litteratur:M 205);
GEORGES ROUAULT (1871-1958), efter: Stående figur, träsnitt, ca 14,5x9,5 cm; Édouard MANET (1832-1883) efter, "Portrait Charles Baudelaire, de face", osignerad, etsning, Peint et grave par Manet 1862, Imp. A. Salmon, ca 9x8 cm; GRAFISKT BLAD, "Le Qoc", signerad och numrerad, 5/50, ca 26x21 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 1

Marc Chagall Georges Rouault

Budhistorik (15 bud)
3766832
3766831
950
3766830
900
3766829
850
3766828

Slutpris SEK:
91 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.