Serveringsvagn

512692

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, dekor av blomster, höjd ca 71, 74x48 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (14 bud)
3744351
850
3744151
3742743
750
3741651
700
3742250
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.