Byrå jugend

512689

BYRÅ med skåpsdel, jugend, 1900-talets första hälft, vitmålad, bakomliggande mindre lådor, höjd ca 144, 88x50 cm, nyckel finns

Slitage, senare bemålning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå jugend

Budhistorik (5 bud)
3744868
3 600
3744147
3 400
3736552
3 200
3737675
3 200
3736552

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.