Edelmann litografi

512684

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Röd kjol, signerad Y. Edelmann, 166/175, Mourlot, färglitografi, ca 70x51 cm

Tavelvagn 2

Edelmann litografi
Budhistorik (24 bud)
3745046
3745048
3745046
1 900
3745040
1 800
3745040
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.