Yrjö Edelmann litografi

512682

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Melby, signerad Y Edelmann, 150/150, färglitografi, ca 71x51 cm

Tavelvagn 2

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (27 bud)
3744756
3 200
3744089
3744753
2 800
3744089
3744639

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.