Musikkomposition oljemålning

512680

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, signerad a tergo Sevastian G V, olja på duk, ca 81x105 cm

Rum 9

Musikkomposition oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3740540
450
3740282
3740260
3737405

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.