Stilleben oljemålning

512675

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stilleben, signerad och daterad V Peshkon 2008, olja på duk, ca 100x120 cm

Stilleben oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3744482
750
3744480
700
3744479
650
3744447
600
3744477
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.