Olle Bonnier oljemålning

512674

OLLE BONNIER (1925-2016): Rymdkomposition, objekt signerad O Bonnier, olja på duk och pannå, ca 58x57 cm

Rum 7, Hylla 6

Olle Bonnier oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3745039
4 200
3745035
3745033
3 800
3745030
3 600
3745031
3 600

Slutpris SEK:
4 200
381 EUR, 410 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.