Lage Lindell oljemålning

512673

LAGE LINDELL (1920-80): Brunt landskap, monogramsignerad LL, olja på duk på pannå, ca 53x71 cm

Rum 22

Lage Lindell oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3739732
4 200
3735834

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.