Nils Gunnar Zander blandteknik

512671

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Komposition, signerad och daterad Nils Gunnar Zander 2004 blandteknik, ca 23,5x24,5 cm

Fack 20

Budhistorik (7 bud)
3745264
600
3745258
550
3745254
500
3745253
450
3745252

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.