Erik Höglund skål och vas

512670

ERIK HÖGLUND, (2) "Tor", vas, Studioglas Strömbergshyttan, signerad och daterad -94, höjd 13, skål i klarglas, Vrigstad, med dedikation, höjd 13 cm

Glas, Konstglas

Monter 13

Erik Höglund skål och vas

Budhistorik (6 bud)
3744785
600
3744892
550
3744785
500
3744832
450
3744785

Slutpris SEK:
600
54 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.