Blomsterstilleben oljemålning

512666

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Peshkon 2008, olja på duk, ca 65x65 cm

Fack 24

Blomsterstilleben oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3743857
1 700
3744585
1 600
3743857
3744584
1 400
3743857
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.