Internationell grafik

512663

INTERNATIONELL GRAFIK, tryck, teckningar mm (18/1900-tal), i mappar, bla Francis SEYMOUR-HADEN ("Dusty Millers"), Lajos FONO ("Disputation"), Robert Charles GOFF ("Charing Cross Railway, London''), Paul Freiherr VON SCHLIPPENBACH ("Venedig"), Louis BOILLY ("Les Mangeurs d'Huitres"), Adja YUNKERS, Palle NIELSEN, delvis signerade, varierande mått

Kundcenter

Internationell grafik

Budhistorik (13 bud)
3766858
3766666
3762535
950
3752320
850
3752319

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.