Soffbord IB Kofod Larsen

512656

IB KOFOD LARSEN, soffbord, Säffle Möbelfabrik, underrede i jakaranda, svart stenskiva, stämpelmärkt AB SEFFLE MÖBELFABRIK, höjd ca 49, 149x58 cm, cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, någon enstaka nagg på stenskivan

Ändringar/tillägg
Citesintyg medföljer

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 3

Soffbord IB Kofod Larsen

Budhistorik (6 bud)
3745215
3 600
3744295
3 400
3736915
3 200
3736902
3736899
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.