Birger Ljungquist oljemålning

512652

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Gästabud, signerad och daterad 1954, olja på pannå, ca 60x49 cm

Tavelvagn 3

Birger Ljungquist oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3745190
2 600
3744514
2 400
3745188
3744514
3744513
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.