Egorov oljemålning

512651

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Vid floden", monogramsignerad, a tergo signerad Egorov I.V., olja på duk, ca 57x50 cm

Tavelvagn 1

Egorov oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3737624
3740796
3737624
850
3740793
3737624
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.