Birger Ljungquist blandteknik

512649

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Flicka, signerad och daterad -54, blandteknik, ca 22x17 cm

Rum 5

Birger Ljungquist blandteknik

Budhistorik (31 bud)
3744658
3 800
3744663
3 600
3744658
3 400
3744656
3 200
3744654

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.