Hugo Linér oljemålning

512648

HUGO LINÉR (1900-81): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 45x64 cm

färgbortfalla, krackelerad

Geijersgatan 14, Göteborg

Hugo Linér oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3744595
950
3744570
900
3744570
3736773
3736196

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.