Birger Ljungquist blandteknik

512646

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Jungfru på häst, signerad och daterad 1953, blandteknik, ca 37x31 cm

Skadat glas

Fack 11

Birger Ljungquist blandteknik

Budhistorik (25 bud)
3744807
4 600
3744805
4 400
3744804
4 200
3744801
3744802
3 800

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.