Fåtöljer howardmodell

512643

BUHRÉNS, fåtöljer, 1 par, 19/2000-tal, howardmodell, klädda i grå textil, främre ben med hjultrissor, höjd 80, bredd 88, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Fåtöljer howardmodell

Budhistorik (18 bud)
3745312
3 800
3745306
3 600
3745307
3 600
3745306
3 400
3745297
3 200

Slutpris SEK:
3 800
345 EUR, 399 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.