Björn

512642

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av björn, 1900-tal, keramik, höjd 60 cm

smärre slitage, smärre nagg

Keramik/Porslin, Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn

Budhistorik (4 bud)

3752376
3752362
3752360
3742791
1 300

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.