Fåtöljer howardmodell

512641

BUHRÉNS, fåtöljer, 1 par, 19/2000-tal, howardmodell, klädda i grå textil, främre ben med hjultrissor, höjd ca 80, bredd 88, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Fåtöljer howardmodell

Budhistorik (11 bud)
3744803
3 400
3744956
3 400
3744803
3 200
3744776
3738410
2 800

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 357 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.