Skyltdocka 1900-tal

512639

SKYLTDOCKA, 1900-talets första hälft/mitt, vitlackerad metall på kryssfot, höjd ca 141 cm

Smärre slitage

Diverse

Rum 3

Skyltdocka 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
3745348
550
3745247
500
3745347
500
3745247
450
3736273

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.