Barskåp / sideboard

512637

BARSKÅP, 1960-tal, mahognyfanér, invändig belysning, hyllplan, lådor samt spegelskiva, höjd ca 100, 110x45 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Barskåp / sideboard

Budhistorik (19 bud)
3738327
3 600
3743539
3 400
3738327
3 200
3743536
3738327
2 400

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.