Soffa svängd modell

512636

SOFFA, 1900/2000-tal, svensk möbelproducent, svängd modell med lösa sitt- och ryggplymåer, textilklädsel, längd ca 235, sitthöjd 45 cm

HISTORIK: Enligt uppgift inköpt i butiken Gåvan, Östermalm, Stockholm

Bruksslitage, blekt klädsel

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa svängd modell

Budhistorik (1 bud)

3736085
2018-01-02 11:32:40

2018-01-09 kl 21:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.