Stadsbild oljemålning

512635

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stadsbild "Prospekt", signerad V Peshkon, daterad a tergo 2005, olja på duk, ca 65x65 cm

Fack 42

Stadsbild oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3744484
550
3744708
500
3744484
3744462
3744021

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.