Vinterbild oljemålning

512634

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Vinterbild, signerad V Peshkon, daterad a tergo 2011, olja på duk, ca 50x80 cm

Fack 3

Vinterbild oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3744526
3744707
3744526
3744705
950
3744526
900

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.