Cyprien Boulet oljemålning

512629

CYPRIEN BOULET (1877-1927): Kvinnoporträtt, signerad, olja på pannå, ca 39x31 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Cyprien Boulet oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3739621
3737769
3736009

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.