Tallrikar 1800-tal

512628

TALLRIKAR, 6 st., porslin, Europa, 1800-tal, kinesisk Jiaqingstil, kompanikopior, varierande dekor i emaljfärger, diameter ca 25 cm

Nagg, smärre slitage

Keramik/Porslin

Tallrikar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3745642
1 700
3744770
1 600
3740332

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.