Ljuskrona venetiansk stil

512621

LJUSKRONA, 1900-talets senare del, Italien, venetiansk stil, 5 ljuspunkter, blåtonad och vit glasmassa, dekor i form av blad, höjd ca 45, total höjd 85 cm

Mindre nagg kan förekomma

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona venetiansk stil

Budhistorik (17 bud)
3741730
3745014
3741730
3745013
950
3741730
900

Slutpris SEK:
109 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.