Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffa modell Minerva

512620

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffa, France & Søn, Danmark 1960-tal, teak, svart skinnklädsel, längd ca 202, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 3

Budhistorik (34 bud)
3745201
23 000
3745199
22 000
3745198
21 000
3745196
20 000
3745196
19 000

Slutpris SEK:
23 000
2 247 EUR, 2 629 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.