IB Kofod Larsen soffa

512618

IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 1960-tal, med svart skinnklädsel och trästomme i jakaranda, längd ca 190 cm, cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage

Ändringar/tillägg
Citesintyg medföljer

Möbler, Soffor, Design

Rum 2

IB Kofod Larsen soffa

Budhistorik (18 bud)
3745097
8 200
3745099
8 000
3745097
7 800
3745096
7 600
3745095
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.