Man vid skrivbord oljemålning

512617

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man vid skrivbord, signerad, olja på duk, ca 42x51 cm

Skadad ram.

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Man vid skrivbord oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3745268
4 600
3745220
4 400
3745220
4 200
3745249
3745220
3 800

Slutpris SEK:
4 600
418 EUR, 483 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.