Axel Sjöberg oljemålning

512614

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Notläggning, signerad, olja på pannå, ca 31x44 cm

Axel Sjöberg oljemålning

Budhistorik (39 bud)
3743767
16 000
3743741
15 500
3743762
15 500
3743741
15 000
3743755
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 454 EUR, 1 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.