Damporträtt oljemålning

512613

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (ca 1780-tal): Porträtt av spanjorska, olja på duk, ca 68x52 cm

Uppfodrad

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Damporträtt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3743443
600
3743412
550
3743355
500
3743017
450
3742066

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.