Kungaporträtt oljemålning

512612

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Porträtt av Kung, olja på duk, ca 95x75 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Kungaporträtt oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3741539
5 400
3741537
5 200
3741535
4 800
3740106
3 600
3740105
3 200

Slutpris SEK:
5 400
491 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.