Margaret Lewczuk oljemålning

512608

MARGARET LEWCZUK (USA, född 1952): "The Double", signerad och daterad M. Lewczuk, olja på duk, ca 36x28 cm

Fack 5

Margaret Lewczuk oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3745338
450
3745020
3744282
3736037

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.