Gottfrid Kallstenius oljemålning

512606

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Landskapsmotiv, signerad G Kallstenius, olja på duk, ca 71x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Budhistorik (5 bud)
3743486
3742656
2 400
3737527
3737307
3736672

Slutpris SEK:
272 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.