Christian W Knudsen oljemålning

512605

CHRISTIAN W. KNUDSEN (1903-1983): Strandbild med fiskare, signerad Ch V Knudsen, olja på duk, ca 98x145 cm

Budhistorik (10 bud)
3743145
900
3743143
850
3742859
3741412
750
3741356
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.