Börge Mogensen sideboard

512594

BØRGE MOGENSEN, sideboard / bokhylledel, 1960-tal, ekfanér, etikettmärkt Karl Anderssons & Söner, inredning med flyttbart hyllplan, höjd 68, 46x135 cm

Bruksslitage, blekt topp

Möbler, Skåp, byråer, Design

Börge Mogensen sideboard

Budhistorik (15 bud)
3743375
1 300
3743359
3743016
3741008
3743015
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.