LG Lundberg

512591

LG LUNDBERG (född 1938): "Längesen" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 63/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Rum 9, Vagga 2

LG Lundberg

Budhistorik (12 bud)
3743511
1 400
3743553
1 300
3743511
3743490
3743507

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.