Askar med lock emalj Kina

512590

ASKAR MED LOCK, 3 st., emalj, Kina, 1800-tal, polykrom dekor, längd ca 6-11 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Askar med lock emalj Kina

Budhistorik (20 bud)
3743624
3743330
3743622
3743330
1 900
3743164
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.