Omega Cosmic herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
512585
 
Beskrivning

OMEGA, Seamaster Cosmic, armbandsur, stål, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, svart läderband, spänne i stål (ej original), diameter 33 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas och avhämtas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Omega Cosmic herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (14 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
3743376
2018-01-08 14:08:26
3 000
3742245
2018-01-07 17:12:02
2 800
3739493
2018-01-05 13:52:58
2 600
3739092
2018-01-04 23:19:44
2 400
3739092
2018-01-04 23:19:44
2 200
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-01-08 kl 15:00
Slutpris SEK:
3 000
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK