Atelje Lyktan bordslampa Mars

512584

PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, kromfärgad fot med vit plastskärm, höjd ca 59 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7, Hylla 7

Atelje Lyktan bordslampa Mars

Budhistorik (4 bud)

3742095
450
3742079
3739941
3735672

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.